„Mikor az osztályajtó előtt kilincsre téve kezünket megállunk, egyéni életünk minden nehézségét és küzdelmét félretéve töltse el lelkünket a gondolat: nem vagyunk a magunkéi, hanem azoké, akik odabent a padok között várnak reánk. Ebben az önmagát önkéntesen áldozó szeretetben rejlik a tanítói Hivatás magasztos értelme, szépsége és egyben jutalma is.”

Ádám Jenő

Címlap

XIII. BUDAPESTI FURULYAVERSENY

2018. április 20-21.

Ferencvárosi Ádám Jenő Zenei AMI
1092 Budapest, Köztelek u. 8.

GYAKORLÁSI IDŐPONTOK
(Az iskola titkárságán a 218-38-34-es telefonszámon
lehet időpontot foglalni.)

 
AZ INTÉZMÉNYVEZETŐI BEOSZTÁS ELLÁTÁSÁRA BEÉRKEZETT PÁLYÁZAT
 
Részvételi feltételek
Érdeklődni a +36 70 314 1332-es telefonszámon lehet.
 


21. Stílusismeret és technikaképzés – alap- és középfokú hangszeres zenetanárok módszertani tanfolyama
 

 

GRATULÁLUNK!

 

 

XI. Országos Zongora négykezes
és Kétzongorás Verseny

2018. április 6-8.

Máté Hanna
Kiss Zsuzsanna
III. díj felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kiss Zsuzsanna
Kiss Julianna

Különdíj
felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kozák Dávid
Joób Kristóf

részvétel felkészítő tanár:
Kiss Julianna
Donyec István
Yao Yu He
részvétel felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

 

XI. Országos Zongora négykezes
és Kétzongorás Verseny
budapesti területi válogató

2018. február 26.

Máté Hanna
Kiss Zsuzsanna
Ezüst díj felkészítő tanár:
Kiss Julianna
Kozák Dávid
Joób Kristóf
Ezüst díj
felkészítő tanár:
Kiss Julianna

Kiss Zsuzsanna
Kiss Julianna

Ezüst díj
felkészítő tanár:
Kiss Julianna
Donyec István
Yao Yu He
Ezüst díj felkészítő tanár:
Kiss Julianna

 

V. Rados Dezső Budapesti Hegedűverseny
2018. február 23-24.

Komáromi Loránd Ezüst díj

felkészítő tanár:
Herczeg Erzsébet
korrepetítor:
Uzdi Lucia

 

XIV. Országos Gitárverseny
budapesti területi válogató

2018. február 7-8.

Molnár Noémi Ezüst díj felkészítő tanár:
Morvai Tamás
Csicsmann Bálint László Bronz díj felkészítő tanár:
Jászberényi István
Boda Levente Bronz díj felkészítő tanár:
Jászberényi István

 

IX. Országos Jeney Zoltán Fuvolaverseny
budapesti területi válogató
2018. február 6.

Erőss Anna Zsófia

Ezüst díj

felkészítő tanár:
Szőnyeiné Pataki Márta
korrepetitor:
Németh Csaba

Kasoly Csenge Anna Bronz díj

felkészítő tanár:
Nyakas István
korrepetitor:
Németh Csaba

Pap Teodóra Anna Bronz díj

felkészítő tanár:
Dávid Boglárka
korrepetitor:
Németh Csaba

 


KIEMELT HANGVERSENYEK 2017/18.

 

 

 


 

MŰVÉSZTANÁRI HANGVERSENY
2017. szeptember 28. (csütörtök) 17:30

CSALÁDOK KARÁCSONYI HANGVERSENYE
2017. december 21. (csütörtök) 17:00

FARSANGI HANGVERSENY
2018. február 14. (szerda) 17:30

A TEHETSÉG NAPJA
2018. március 26. (hétfő) 17:30

ELŐKÉSZÍTŐSÖK HANGVERSENYE
2018. május 8. (kedd) 17:30

A HANGVERSENYEKRŐL DVD FELVÉTEL KÉSZÜL.

A belépés díjtalan.

 

Z E N E I S K O L A I   P R O G R A M O K
(2018. április)

 

SZOLFÉZS ÓRAREND
2017/18. TANÉV

 
A 9.tv felvétele a Tehetség Napja alkalmából megrendezett hangversenyünkről
 

A DIÁKÖNKORMÁNYZAT TAGJAINAK LEVELEI
A KLIK IGAZGATÓ ASSZONYA RÉSZÉRE:

Baczkó Panna Bella levele
Bende Annamária levele

 

Iskolánk bemutatkozó filmje

 

1. oldal / 2

Ma 2018. április 21., szombat, Konrád és Zelmira napja van. Holnap Csilla és Noémi napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 27 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design