16' CONCORSO INTERNAZIONALE DI MUSICA EUTERPE (Corato) |
||
Yao Yu He | II. díj | tanár: Kiss Julianna |
A Budapesti és Pest megyei kamarazenei találkozó zeneiskolásoknak és zeneiskolai tanároknak "id. és ifj. Hara László emlékére" Verseny |
||
Balogh Vivien | Különdíj | tanár: Tóth Ildikó |
Csernovszky Márk | Különdíj | tanár: Lendvai Dalma |
Lendvai Dalma (tanár) | Különdíj | |
Yao Yu He | Különdíj | tanár: Kiss Julianna |
Lukács Marietta | Különdíj | |
Petrás Dóra | Különdíj | |
Horváth Antal | Különdíj | |
Pásthy László | III. díj | |
Chen Huan | III. díj | |
Kereszty Marcell | Különdíj | tanár: Baczkóné Tari Tina |
Baczkó Panna Bella | Különdíj | |
Rókus Anna | Különdíj | |
Balogh Bence | Különdíj | |
Szegedi Tamás (tanár) | Különdíj | |
Bende Annamária | Különdíj | |
Répási Gábor | Különdíj | |
Székely Dorina | Különdíj | |
Diószegi Kristóf | Különdíj | |
Molnár Zita | Különdíj | |
Varga Péter | Különdíj |
VI. Banda Ede Budapesti Csellófesztivál és Verseny |
||
Bognár András | I. díj | tanár: Kokas Ferencné |
Mohácsi Veronika | I. díj | korrepetitor: Uzdi Lucia |
Baksa Félix | II. díj | |
Gyenes Réka | II. díj | |
Komáromi Hédi | II. díj |
III. Demecseri Országos Rézfúvós Fesztivál és Verseny |
||
Monostori Virág Anna | Ezüst minősítés | tanár: Benyus Péter |
Palatinus Ferenc | Ezüst minősítés | |
Szili Anna | Ezüst minősítés | |
Baksa Maxim | Ezüst minősítés | tanár: Sztepánovics Gábor |
Fodor Mihály | Ezüst minősítés | |
Gyenes Blanka | Ezüst minősítés | |
Kun Ábel | Ezüst minősítés |
IV. Budapesti Zeneiskolai Gitárfesztivál |
||
Márton Rajmund | Kiemelt arany | tanár: Tari Szabolcs |
Mohácsi Zsolt Leonidasz | Arany | tanár: Tari Szabolcs |
Nagy Péter Marcell | Ezüst | tanár: Tari Szabolcs |
Godó Péter | Ezüst | tanár: Jászberényi István |
Szabó Tibor | Bronz | tanár: Jászberényi István |
Fehér Martin | Bronz | tanár: Kárpáti Szabolcs |
Tóth Zoltán | Dicséret | tanár: Kárpáti Szabolcs |
V. Bántai Vilmos Budapesti Fuvolafesztivál és verseny |
||
Kistóka Berta | Ezüst díj | tanár: Szőnyeiné Pataki Márta korrepetitor: Lendvai Dalma |
Kasoly Csenge | Bronz díj | tanár: Nyakas István korrepetitor: Lendvai Dalma |
Petrov Katarina | Bronz díj | tanár: Nyakas István korrepetitor: Lendvai Dalma |
VIII. Országos Továbbképző Évfolyamokra |
||
Zhang Zhong Shi | Különdíj | tanár: Kiss Julianna |
VIII. Országos Továbbképző Évfolyamokra |
||
Zhang Zhong Shi | Ezüst díj | tanár: Kiss Julianna |
Grünvalszky Ágnes Zhang Zhong Shi |
Bronz díj | tanár: Nyakas István, Kiss Julianna |
Baczkó Katinka | Bronz díj | tanár: Laskai Edina |
I. Országos Oboaduó és Kamarafesztivál, |
||
Domokos Mátyás | Nívódíj | tanár: Bertalan Ákos |
Cseh Vilmos | korrepetitor: Uzdi Lucia |
IV. Országos Szaxofonverseny, |
||
Balla Zsófia Katalin | részvétel |
tanár: Varga Péter |
VI. Országos Zeneiskolai Ferenczy György Zongoraverseny |
||
Kelemen Hanna | I. díj | tanár: Uzdi Lucia |
Zhang Zhong Shi | III. díj | tanár: Kiss Julianna |
Lukács Marietta | Dicséret | tanár: Kiss Julianna |
Yao Yu He | részvétel | |
Horváth Antal | részvétel | |
Csernovszky Márk | Dicséret | tanár: Lendvai Dalma |
Balogh Vivien | Dicséret | tanár: Tóth Ildikó |
Domokos Lenke | Dicséret | tanár: Minar-Bacsó Judit |
Kálny Barbara | Dicséret | tanár: Laskai Edina |
Morzsa Ráchel | Dicséret | |
Baczkó Panna Bella | részvétel | tanár: Baczkóné Tari Tina |
XII. Kodály Zoltán Nemzetközi Hegedűverseny |
|||
Horváth Hanna |
III. helyezés, |
tanár: Nyakas Edina | korrepetitor: Komáromi Júlia |
Antré Fesztivál, |
||
Sztanó András | Antré-díj | tanár: Kiss Julianna |
Zhang Zhong Shi |
Felvételt nyert növendékek:
Csernovszky Márk
Losó Fruzsina Johanna
Horváth Antal