Címlap

Összevont évfolyamvizsgák

Az elméleti vizsgák feladatlapjait 2020. május 22-én 8 órától 2020. május 25-én 20 óráig tudják majd kitölteni a tanulók (bármilyen email cím használatával). Minden vizsgázónak a redmenta.com felületén kell regisztrálnia. A teszt kitöltésére a megkezdését követően 1 óra áll a tanuló rendelkezésére. A vizsgák értékelése 2020. május 28-ig történik meg. Ezt követően az értékelést megküldjük a szülőknek.

2020. május 18-tól 2020. május 20-ig egy próbatesztet teszünk elérhetővé 2-3 kérdéssel, hogy mindenki kipróbálhassa a felület működését.

hangszeres vizsgák egy videó feltöltésével fognak megvalósulni. Az alábbi linken található tájékoztató anyag alapján kell a felvételt elkészíteni, feltölteni, illetve eljuttatni a vizsgabizottság számára:

https://youtu.be/l8MdVNFPOX4

A vizsgabizottság tagjainak elérhetőségét 2020. május 22-ig küldjük meg emailben a jelentkezési lapon megadott címre.

A felvétel feltöltésének és megküldésének határideje 2020. május 28. 20 óra.

 
Ma 2020. július 16., csütörtök, Valter napja van. Holnap Endre és Elek napja lesz.

Keresés

Belépés

Szavazások

Milyen rendszerességgel látogatja hangversenyeinket?
 

Ki olvas minket

Oldalainkat 39 vendég böngészi

Partnereink

Ferencvárosi Önkormányzat

Partneriskolánk:
Debreceni Egyetem


Somogy Design